Naprawa Telewizorów Aleksander Wodziński

Armii Ludowej 1 lok. 1, 85-793 Bydgoszcz
Dojazd - GRATIS Ceny od 49 zł Wycena - GRATIS
Opis

Firma Aleksandra Wodzińskiego to najlepszy, lokalny serwis, który już od ponad 20 lat w pełni profesjonalnie realizuje zlecenia dotyczące naprawy telewizorów. Wieloletnia praktyka zawodowa sprawia, że wśród korzystających z naszych usług klientów uznawani jesteśmy poza wysokiej klasy ekspertów. Silna pozycja firmy to niewątpliwie najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji.

Przyznajemy, że wybrana przez nas profesja to najlepsza z możliwych decyzji. Dzięki niej mamy szansę wykonywać zawód, który jest również pasją. Przyznajemy, że naszym głównym założeniem jest świadczenie usług na nieprzerwanie wysokim poziomie, a słowa uznania, które docierają do nas wszelkimi możliwymi drogami to dla nas najlepsza motywacja. Zapał do pracy, który nie gaśnie wraz z upływem lat, pomaga nam wykonywać zlecenia w możliwie jak najlepszy sposób.

Zostaw swoje zgłoszenie, jeśli konieczna będzie naprawa telewizora. Zadbamy, by każda usterka została w możliwie jak najkrótszym czasie usunięta. W momencie realizacji zleceń staramy się, by każde z nich było wykonywane odpowiedzialnie i skrupulatnie. Nie brakuje również precyzji, solidności i zaangażowania. Jesteśmy świadomi, że dbanie o jak najwyższy standard wykonywanych zadań oraz indywidualne podejście do klientów przyczynia się do regularnego powiększania ich liczby.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zapomnij o niesprawnym sprzęcie RTV. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby skutecznie zlikwidować wszystkie awarie. Dogodne warunki finansowe, fachowe doradztwo oraz korzystanie z nowoczesnych rozwiązań zapewniają nam świetną pozycję wśród innych serwisów działających w branży. Wystarczy, że zostawisz swoje zgłoszenie – kolejny krok należy do nas! Zadzwoń właśnie teraz!

Obszar działania

Serwis wykonuje zlecenia na terenie Bydgoszczy.

Zakres usług
  • Naprawa telewizorów
Cennik

Ceny usług zaczynają się od 49 złotych. Twój koszt zostanie indywidualnie ustalony.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę