Techmex Tomasz Smołoński

Franciszka Liszta 2 lok. 81, 80-170 Gdańsk
Dojazd - GRATIS Ceny od 49 zł Wycena - GRATIS
Opis

Nagła awaria zamka w drzwiach od mieszkania lub firmy to spory kłopot. Zatrzaśnięte klucze w samochodzie to zdecydowanie najgorszy scenariusz, który każdemu może się przydarzyć. Co zrobić w tego rodzaju sytuacjach? Najrozsądniejszym wyjściem będzie kontakt z serwisem „Techmex”, który stanie na wysokości każdego zadania.

W tego rodzaju awariach liczy się szybkość działania. Skorzystaj z usług sprawdzonych, renomowanych ślusarzy, którzy dzięki doświadczeniu oraz korzystaniu z nowoczesnych metod usuwania usterek są w stanie umiejętnie się z nimi uporać. Zaufaj naszym solidnym kwalifikacjom, które regularnie podnosimy. Zgodnie z ustaleniami sprzed wielu lat wszystkie czynności wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami – satysfakcja klientów to dla nas jedna z najważniejszych kwestii.

W pełni profesjonalnie zajmujemy się otwieraniem sejfów, samochodów oraz mieszkań, a także naprawą, serwisem lub wymianą zamków. Możesz być pewny, że zlecenia te realizujemy umiejętnie, kompleksowo oraz uczciwie. Każdy, kto chociaż raz miał okazję skorzystać z naszych usług potwierdzi, że nie istnieją zadania niemożliwe do wykonania. Dołącz do grona klientów, którzy w przypadku usterek zgłaszają się wyłącznie do „Techmex”.

Zdecyduj się na najlepszych lokalnych specjalistów i zapomnij o uciążliwych i stresujących awariach. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby przekazane nam zlecenia zostały sprawnie zrealizowane. Jeszcze dzisiaj przekaż zgłoszenie i oczekuj na kontakt z naszej strony – możesz być pewny, że natychmiast do Ciebie oddzwonimy. „Techmex” to Twój najlepszy wybór!

Obszar działania

Zlecenia wykonywane są w następujących lokalizacjach: Żukowo, Sopot, Gdańsk, Pruszcz Gdański.

Zakres usług
  • Otwieranie sejfów
  • Otwieranie samochodów
  • Otwieranie mieszkań
  • Wymiana zamków
  • Serwis i naprawa zamków
Cennik

Próg cenowy zaczyna się od 49 złotych. Kwota do zapłaty zostanie indywidualnie ustalona.  

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę