Centrum Laptopów

Emilii Plater 10, 43-600 Jaworzno
Ceny od 70 zł
Zaufana firma
Opis

Jeśli zauważyłeś, że Twój komputer pracuje ostatnio wolniej, niż powinien, albo wyłącza się bez przyczyny – to najwyższy czas, by poprosić o pomoc sprawdzonego informatyka. Działający sprzęt komputerowy to podstawa w dzisiejszych czasach, ponieważ wielu z nas potrzebuje sprawnego komputera do pracy lub nauki. Na szczęście nasz serwis jest w stanie poradzić sobie z większością usterek, jakie nam zlecisz. Potrzebujesz pogotowia komputerowego na terenie Jaworzna, Chrzanowa lub Trzebinii?i Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a specjalista odezwie się do Ciebie w szybkim czasie i równie ekspresowo poradzi sobie z naprawą Twojego komputera lub laptopa!

Zaufaj naszemu doświadczeniu i fachowej wiedzy i ciesz się sprawnym komputerem. Potrzebujesz wymienić dysk twardy albo kartę graficzną? A może zauważyłeś martwe piksele na ekranie swojego laptopa? Bez względu na to, jak skomplikowany jest problem, z którym się do nas zwracasz, jesteśmy w stanie sobie z nim poradzić. Chcesz zlecić obsługę informatyczną swojej firmy? Zwróć się po pomoc do najlepszego fachowca. Nie powierzaj komputera w ręce niewykwalifikowanych techników, z nami odzyskasz utracone dane lub rozwiążesz problem z oprogramowaniem komputerowym. Wybierając nasz serwis, poprawisz wydajność swojego sprzętu, więc nie czekaj i zadzwoń już teraz!

Wiesz, że samemu nie poradzisz sobie z awarią Twojego komputera, ale obawiasz się o koszty naprawy? Nie ma powodów do zmartwień, koszty naszych usług nie są wygórowane, a ponadto zawsze mamy na uwadze dobro naszych klientów. Dołącz do ich zadowolonego grona i przekonaj się, na czym polega profesjonalna naprawa komputera.

Zakres usług
  • Naprawa laptopa
  • Obsługa informatyczna firmy
  • Pogotowie komputerowe
  • Naprawa komputera stacjonarnego
Cennik

Ceny wszystkich wykonywanych usług zaczynają się od 70 złotych. Twój koszt zostanie indywidualnie ustalony.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę