POLMIND SP. ZO.O.

Wallisa 4, 41-800 Zabrze
Dojazd - GRATIS Ceny od 100 zł Wycena - GRATIS
Opis

Awaria klimatyzacji? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ilu problemów może przysporzyć niesprawna klimatyzacja. Jej naprawę warto zlecić specjalistom. Jeśli szukasz firmy z tradycją i wieloletnim doświadczeniem, powinieneś skontaktować się z serwisem Polmind. Tylko wybierając doświadczonego fachowca, masz pewność, że usterka zostanie prawidłowo zdiagnozowana i naprawiona. Jako firma działająca od 2009 roku zrealizowaliśmy już sporą ilość zleceń, dzięki czemu żadna awaria nie stanowi dla nas wyzwania!

 

Warto pamiętać, że systematyczne prowadzenie zabiegów konserwacyjnych może znacznie przedłużyć żywotność Twojego klimatyzatora. Oferujemy kompleksowe usługi związane z serwisem klimatyzacji. Mieszkasz na Śląsku i zastanawiasz się komu zlecić montaż lub wymianę klimatyzacji? Nasi profesjonalni serwisanci są do Twojej dyspozycji! Wykonywana przez nas profesja to nie tylko zawód, ale i pasja, która powoduje, że nieustannie rozwijamy się i podnosimy nasze kwalifikacje. Jeśli zależy Ci na solidnej i skutecznej usłudze serwisowej, skontaktuj się z nami!

 

Czeka Cię naprawa klimatyzacji? Najlepszy serwis na Śląsku Polmind jest do Twojej dyspozycji!  Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy pochwalić się gronem zadowolonych klientów. Terminowość, dokładność i pasja to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Możesz nam zaufać, sprawdź sam! Zgłoś się do nas już dziś i zadbaj o swoją klimatyzację z pomocą profesjonalnych fachowców!

 

Obszar działania

Realizujemy zlecenia na terenie następujących miast: Bytom, Zabrze, Gliwice.

Zakres usług

Naprawa klimatyzacji

  • Serwis lub naprawa klimatyzacji
  • Montaż lub wymiana klimatyzacji
Cennik

Ceny naszych usług zaczynają się od 100 złotych, ale każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 17.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę