Pogotowie Zamkowe "STANDARD"

Josepha Conrada 16/27, 01-922 Warszawa
Dojazd - GRATIS Ceny od 80 zł Wycena - GRATIS
Opis

Twoje drzwi wejściowe ponownie się zatrzasnęły, a Ty nie wiesz co zrobić? A może to już kolejny raz, kiedy połamany klucz utknął w zamku? Jednak nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zadzwoń i zleć usługę profesjonalnemu ślusarzowi z firmy Standard, który zareaguje szybko na każdą usterkę. Mogą Ci pomóc również wtedy, gdy drzwi od samochodu nie chcą się otworzyć. Daj sobie pomóc, a gwarantujemy, że nie będziesz żałował. Zadzwoń już dziś, ślusarz specjalista czeka, aby Ci pomóc.

Firma Standard zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi w mieszkaniach oraz innych pomieszczeniach. Możesz poprosić ich o pomoc w momencie, kiedy jesteś w sytuacji kryzysowej i nie możesz wejść do domu. Oprócz tego Standard wykonuje wymiany oraz montaże zamków w drzwiach. Potrzebujesz wymienić zamek, bo zgubiłeś swoje klucze i nie masz już żadnej zapasowej pary? Teraz to nie jest żaden problem. Zleć usługę osobie, która fach ślusarski ma opanowany do perfekcji i ciesz się bezpieczeństwem swoim i rodziny.

Na terenie Warszawy i okolic wybór jest prosty. Postaw na firmę Standard, która wie co robić, aby każdy klient był zadowolony z ich usług. Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie firmy, doświadczeniu oraz szybkiej reakcji na każdą usterkę - wybierz Standard. Dzięki swoim niewygórowanym cenom oraz dyspozycyjności zyskali mnóstwo zadowolonych klientów, a teraz i ty masz szansę do nich dołączyć. Nie trać czasu i postaw na fachowców. Zadzwoń już dziś i miej pewność, że Twoja usterka zostanie naprawiona w profesjonalny sposób.

Obszar działania

Zlecenia wykonywane są na terenie Warszawy.

Zakres usług
  • Awaryjne otworzenie drzwi
  • Awaryjne otworzenie samochodu
  • Wymiana lub montaż zamka
Cennik

Próg cenowy zaczyna się od 80 złotych. Kwota do zapłaty zostanie ustalona bezpośrednio z serwisantem.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 17.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę