Piomar

Trzcinowa 12/14, 91-495 Łódź
Dojazd - GRATIS Ceny od 50 zł Wycena - GRATIS
Opis

Przyszło lato, a na Twoim balkonie zagnieździły się szerszenie? Problem z osami? Nie wiesz jak pozbyć się szkodników? Jeśli zależy Ci na skutecznym rozwiązaniu problemu, powinieneś sięgnąć po pomoc dobrego specjalisty. Skontaktuj się z fachowcami z firmy Piomar! Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, odpowiednimi umiejętnościami i fachową wiedzą, którą doceniło już wielu klientów. Od 2003 roku wykonujemy zlecenia na terenie województwa łódzkiego, nieustannie rozwijając się i podnosząc swoje kwalifikacje.

 

Długoletnie doświadczenie i odpowiednie zaplecze sprzętowe spowodowały, że nieustannie poszerzamy zakres naszych usług. Dezynfekcjaodkażanie to kolejne zadania, jakie możesz nam zlecić. Szybko pomożemy Ci przywrócić poczucie bezpieczeństwa i zapewnimy komfort mieszkania. W Twoim domu pojawiły się pluskwy lub inne insekty i nie wiesz jak je zwalczyć? Wybierając specjalistów z firmy Piomar masz pewność, że problem ze szkodnikami stanie się jedynie wspomnieniem. Boisz się, że robaki wrócą?  Podczas zleceń korzystamy z wysokiej jakości produktów i innowacyjnych rozwiązań, więc gwarantujemy, że pożegnasz swój problem raz na zawsze! Zaufaj nam! Dodatkowo możesz liczyć na nasze wsparcie w takich działaniach jak odbiór odpadów, czy sprzątanie po zmarłych.

 

Zależy Ci na dyskretnej i rzetelnej usłudze? Zapewniamy pełną dyskrecję. Jesteśmy uczciwi, obowiązkowi i dokładni. Dezynfekcją i zwalczaniem szkodników zajmujemy się nie od dziś, dzięki czemu znamy najskuteczniejsze metody oraz dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Zadzwoń do nas!

 

Obszar działania

Obsługujemy następujące miasta: Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Opoczno, Kutno, Łódź, Zduńska Wola, Konstantynów Łódzki.

Zakres usług

Zwalczanie szkodników

  • Zwalczanie pluskiew

Dezynfekcja

  • Odkażanie
  • Sprzątanie po zmarłych
  • Odbiór odpadów
Cennik

Ceny usług zaczynają się od 50 zł, ale każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę