Pan Dywanik Maciej Ganc

al. Jana Pawła II 72B lok. 8, 09-410 Płock
Dojazd - GRATIS Ceny od 49 zł Wycena - GRATIS
Opis

Nie każdy pamięta, jak istotne jest dokładne czyszczenie tapicerek, pranie wykładzin, czy dywanów. To właśnie w najmniejszych zakamarkach gromadzą się niebezpieczne dla zdrowia drobnoustroje, które mogą się przyczynić do pojawienia się np. alergii. Jeśli chcesz mieć pewność, że zostaną one skutecznie i umiejętnie usunięte, skorzystaj z usług rzetelnych i cieszących się dobrymi opiniami fachowców.

Gdzie znaleźć najlepszych lokalnych specjalistów? Zgłoś się do profesjonalistów z zakładu „Pan Dywanik”, którzy świetnie poradzą sobie z każdym poważnym zabrudzeniem. Nieprzyjemne zapachy, czy trudne do usunięcia plamy nie stanowią dla nas żadnego problemu. Jesteśmy w stanie poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami – w kilka chwil zanieczyszczona tapicerka zostanie przywrócona do początkowego stanu.

W ofercie naszej firmy znajdziesz czyszczenie mebli tapicerowanych, czyszczenie tapicerki samochodowej, czyszczenie i pranie wykładziny, czyszczenie i pranie dywanów. Ostatnia z opcji możliwa jest do wykonania w domu klienta, dlatego nie trać czasu i jeszcze dzisiaj przekaż nam swoje zlecenie. Zapewniamy, że każde zadanie zostanie skrupulatnie i uczciwie wykonane.

Śmiało przyznajemy, że wdzięczność korzystających z naszych usług klientów to dla nas najlepsze podziękowanie poza sumienną i odpowiedzialną realizację zleceń. Nie ukrywamy, że zależy nam na Twojej satysfakcji – dbałość o najdrobniejsze szczegóły to dla wszystkich pracowników jedna z ważniejszych kwestii. Postaw na solidny, sprawdzony zespół i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z firmą „Pan Dywanik”!

Obszar działania

Wszystkie zadania wykonywane są następujących lokalizacjach: Płock, Lipno, Gostynin.

Zakres usług
  • Czyszczenie mebli tapicerowanych, np. foteli, krzeseł
  • Czyszczenie tapicerki samochodowej
  • Czyszczenie i pranie wykładziny
  • Czyszczenie i pranie dywanów
  • Pranie dywanów u klienta

 

Cennik

Ceny oferowanych przez nas usług zaczynają się od 49 złotych. Twój koszt zostanie indywidualnie ustalony.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę