MULTI SERWIS MACIEJ BYTNIEWSKI

Marsa 22c/13, 80-299 Gdańsk
Dojazd - GRATIS Ceny od 49 zł Wycena - GRATIS
Opis

Poszukiwania solidnego ślusarza, który nie boi się żadnych wyzwań, może okazać się naprawę niemałym wyzwaniem, szczególnie w okolicy Trójmiasta. To przestało być zmartwieniem, odkąd pojawiła się firma ślusarska Maciej Bytniewski. Teraz masz szansę skorzystać z usług profesjonalnego ślusarza, który poradzi sobie z otwarciem drzwi od mieszkań, czy drzwi od sejfu. Zaufaj specjaliście, który posiada doświadczenie oraz wiedzę, a sam fach ślusarski ma opanowany praktycznie do perfekcji. Przekonaj się sam!

Prawdziwy ślusarz poradzi sobie z każdą usterką, związaną z nieprawidłowym funkcjonowaniem zamków, okuć czy kluczy. Możesz zadzwonić i skorzystać z usług firmy Maciej Bytniewski, jeśli twoje drzwi wejściowe się zatrzasnęły, a żadne domowe sposoby nie działają. Ślusarz może okazać się też przydatny w momencie, gdy nie możesz otworzyć sejfu lub kiedy klucz znów utknął w zamku od drzwi. W takich sytuacjach trzeba działać sprawnie i natychmiastowo, najlepiej dzwoniąc po fachowca, który poradzi sobie z każdą usterką.

Dokonaj najlepszego, możliwego wyboru i zleć usługę firmie Maciej Bytniewski. Skorzystaj z usług fachowca, który nie boi się żadnych, nawet najbardziej wymagających wyzwań, a cała tematyka ślusarska jest również jego pasją i obszarem zainteresowań. Postaw na profesjonalizm, solidność i rzetelne wykonanie usługi. Gwarantujemy, że współpraca z firmą Maciej Bytniewski to czysta przyjemność, z której i Ty teraz możesz skorzystać. Zadzwoń już dziś i przekonaj się, czym jest usługa na najwyższym poziomie.

 

Obszar działania

Zlecenia wykonywane są na terenie Sopotu, Gdańska i Gdyni.

Zakres usług
  • Awaryjne otworzenie drzwi
  • Awaryjne otworzenie samochodu
  • Wymiana lub montaż zamka
  • Otworzenie sejfu
Cennik

Próg cenowy zaczyna się od 120 złotych. Kwota do zapłaty zostanie ustalona bezpośrednio z serwisantem.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę