F. H. U. JESS-MAKS KRZYSZTOF BIZOŃ

Dworska 10/5, 44-102 Gliwice
Ceny od 100 zł
Opis

Mieszkasz na Śląsku i masz już dość usług niesolidnych firm? Szukasz godnych specjalistów, którzy wyręczą Cię w takich wyzwaniach jak montaż lub naprawa rolet? Nie zwlekaj dłużej! Postaw na fachowców z serwisu JESS-MAKS, którzy z dokładnością i zaangażowaniem podchodzą do każdego powierzonego zadania!

 

Sprawdź, czym jest profesjonalna i solidna usługa! Nasz zespół dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym i fachową wiedzą, dzięki czemu masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane na najwyższym poziomie. Zakres naszych działań jest szeroki. Zepsuta brama garażowa? Zaoszczędź czas i zleć zadanie najlepszym fachowcom. Dla nas nie ma usterek niemożliwych do naprawienia. Oferujemy profesjonalny serwis bram wjazdowych w atrakcyjnych cenach. Czeka Cię naprawa furtki? Wybierz firmę JESS-MAKS, która pomoże Ci pozbyć się problemu szybko i solidnie. Naszym atutem jest mobilność. Sprawdź listę miast, do których dojeżdżamy! Jeśli mieszkasz na Śląsku i zależy Ci na kompleksowej usłudze, skontaktuj się z nami! Gwarantujemy, że nie pożałujesz!

 

Nie trać czasu i pieniędzy na nieprofesjonalne firmy. Postaw na wiedzę i wysokie kwalifikacje. Dla nas liczy się jakość, a nie ilość! Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, za co cenią nas nasi klienci. Nie wahaj się z wyborem serwisu. Zaufaj najlepszym specjalistom ze Śląska. Wybierz fachowców z JESS-MAKS. Wyróżnia nas terminowość, rzetelność oraz atrakcyjne ceny. Zostaw zgłoszenie, a oddzwonimy do Ciebie i ustalimy wszystkie szczegóły zlecenia. Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i powierz swój problem najlepszym technikom!

 

Obszar działania

Działamy na terenie następujących miast: Zabrze, Knurów, Gliwice.

Zakres usług

Naprawa rolet: 

  • Montaż rolet zewnętrznych
  • Naprawa rolet zewnętrznych

Serwis bram:

  • Naprawa furtek
  • Serwis bram garażowych
  • Serwis bram wjazdowych
Cennik

Nasze usługi zaczynają się od 100 złotych, ale każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 17.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę