IGPOL SERWIS Wiktor Szydłowski

Marcina Kasprzaka 3, 91-078 Łódź
Dojazd - GRATIS Ceny od 160 zł Wycena - GRATIS
Opis

Postaw na solidny serwis AGD, który wie jak prawidłowo działać, aby usunąć każdą usterkę. IGPOL SERWIS to firma, której zdecydowanie możesz zaufać. Dla nich naprawa pralki, kuchenki gazowej czy lodówki to żaden problem. Teraz masz szansę przekonać się na własnej skórze, czym jest profesjonalny serwis oraz wykonanie usługi na najwyższym, możliwym poziomie. Nie czekaj, specjaliści czekają, aby Ci pomóc, a takiej szansy nie możesz zmarnować. 


Twoja lodówka się zepsuła, a ty straciłeś wszystkie nadzieje, że będzie można jeszcze z niej korzystać. Nie załamuj się. Naprawa lodówek może być skuteczna, pod warunkiem, że będzie przeprowadzona przez odpowiedni i wykwalifikowany serwis, który szybko rozpozna usterkę i przy użyciu odpowiednich narzędzi ją usunie. A może chcesz naprawić swoją kuchenkę elektryczną lub gazową? Zawsze możesz liczyć na firmę IGPOL SERWIS, który poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi i wymagającymi zleceniami. Usunięcie skomplikowanej usterki w piekarniku? Żaden problem. Zadzwoń już dziś, a profesjonaliści Ci pomogą z twoim sprzętem AGD.
Zepsuty okap lub niedziałająca zmywarka przestaną być Twoim zmartwieniem, dzięki IGPOL SERWIS, który wyróżnia się solidnością na tle lokalnego rynku.

 

Firma jest godna zaufania, pełna otwartości w stosunku do klienta i pomocna w sytuacjach kryzysowych. Skorzystaj z ich usług i przekonaj się, że nie są to tylko puste słowa. Zadzwoń już dziś, a zobaczysz, że IGPOL SERWIS to firma, do której chce się wracać. Fachowcy czekają na Twój telefon!

 

Obszar działania:

Usługi realizujemy na terenie następujących miast: Zgierz, Sieradz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Łódź, Łask, Zduńska Wola, Piotrków Trybunalski

 

Zakres usług

Serwis AGD

  •  Naprawa pralki
  •  Naprawa płyty indukcyjnej
  •  Naprawa zmywarki
  •  Naprawa okapu
  •  Naprawa lodówki
  •  Naprawa piekarnika
  •  Naprawa kuchenki elektrycznej
  •  Naprawa kuchenki gazowej
Cennik

Ceny usług zaczynają się już od 160 złotych, ale każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. 

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę