EA System Damian Ziesemer

Klępczewo 1e/9, 78-312 Lekowo
Ceny od 60 zł Wycena - GRATIS
Opis

To wcale nie jest prawda, że solidny elektryk z uprawnieniami zawsze musi być drogi. W EA System udowadniamy wszystkim niedowiarkom, że profesjonalne usługi elektryczne w Białogardzie i okolicach mogą iść w parze z atrakcyjnym cennikiem. Nie poprzestajemy tylko na tym. Pokazujemy również, że da się to wszystko połączyć także z wysokim poziomem usług oraz z krótkim czasem oczekiwania na przyjazd specjalisty.

Gdy zgłaszasz się po pomoc do elektryka, liczysz przede wszystkim na profesjonalizm, precyzję działania i skuteczność. Ważne są jednak również inne cechy, w tym zaangażowanie, indywidualne podejście do klienta, wysoka kultura pracy, sumienność, rzetelność i skrupulatność. Wszystkie te atuty z pewnością znajdziesz u pracowników serwisu elektrycznego EA System. Nasza firma elektryczna ceniona jest za bardzo szeroki zakres usług. Wykonamy dla Ciebie dokładne pomiary elektryczne, zajmiemy się podłączeniem płyty indukcyjnej i instalacją domofonu, a w razie potrzeby zamontujemy również nowe gniazdka i włączniki. Modernizacja instalacji elektrycznej to również żaden problem dla naszych doświadczonych elektryków.

Nie pozwól, by awaria elektryki stała się przyczyną nadmiernego stresu i dezorganizacji życia rodzinnego. Jesteśmy przekonani, że fachowiec z naszej firmy będzie w stanie pomóc Ci przy każdym zleceniu. Skontaktuj się z nami już przy pierwszych objawach nieprawidłowości działania instalacji elektrycznej, a zaradzimy problemowi w zarodku. Nie zwlekaj, czekamy na Twój telefon!

 

Obszar działania

Usługi elektryczne świadczymy w miejscowościach: Białogard, Łobez, Świdwin oraz ich najbliższych okolicach.

Zakres usług
  • Pomiary elektryczne
  • Podłączanie płyt indukcyjnych
  • Naprawa instalacji elektrycznej
  • Wykonanie instalacji elektrycznej
  • Montaż i naprawa oświetlenia
  • Montaż i naprawa gniazdek, włączników
  • Wymiana bezpieczników
  • Pogotowie elektryczne
  • Naprawa i montaż domofonów
Cennik

Cennik usług elektrycznych zaczyna się od 60 zł, jednak każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę