Zure Tele-Video-Serwis Jan Bielski

Gdańska 1, 84-300 Lębork
Dojazd - GRATIS Ceny od 49 zł Wycena - GRATIS
Opis

Postaw na świetnie wykwalifikowaną kadrę z „Zure Tele-Video-Serwis” i odsuń w niepamięć wszystkie utrudniające codzienne życie usterki. Solidnie przygotowany do zawodu zespół spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Gwarantujemy, że radzimy sobie z nawet najbardziej skomplikowanym zleceniami. Zaufaj naszej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu i przekonaj się, jak powinna wyglądać profesjonalnie przeprowadzona usługa.

Zgłoś się do nas jeśli konieczna będzie naprawa kamer, naprawa telewizorów, naprawa zestawów kina domowego, naprawa sprzętów audio oraz montaż telewizorów. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy z należną odpowiedzialnością. Nie da się ukryć, że zaangażowanie oraz wrodzona skrupulatność pomagają nam profesjonalnie i solidnie wykonywać powierzane zlecenia.

Pamiętaj, żeby zlecenia naprawy kosztownych urządzeń kierować do kompetentnych, odpowiedzialnych specjalistów. Dzięki temu zaoszczędzisz sporą ilość nie tylko gotówki, ale również czasu. Już teraz zdecyduj się na „Zure Tele-Video-Serwis” i przekaż naszym specjalistom wszystkie zadania, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić. Każda usługa wykonywana jest zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów.

Zostaw swoje zlecenie jeszcze dzisiaj, a na pewno bezzwłocznie do Ciebie oddzwonimy. Usuwaniem usterek pojawiających się w kamerach, telewizorach, czy w sprzęcie audio z powodzeniem zajmujemy się od wielu lat. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i polecaj nas swojej rodzinie i znajomym. Czekamy na zlecenie od Ciebie! Skontaktujemy się z Tobą w jak najkrótszym czasie!

Obszar działania

Firma wykonuje zlecenia w Lęborku i Łebie.   

Zakres usług
  • Naprawa kamer
  • Naprawa telewizorów
  • Naprawa zestawów kina domowego
  • Naprawa sprzętów audio
  • Montaż telewizorów
Cennik

Ceny usług zaczynają się od 49 złotych. Kwota do zapłaty zostanie ustalona z pracownikiem firmy.

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę