ART SOUND Maciej Kosmalski

Jana z Kolna 30, 81-351 Gdynia
Dojazd - GRATIS Ceny od 70 zł Wycena - GRATIS
Opis

Z pralki leje się woda? Piekarnik nie działa? Postaw na najlepszy serwis AGD w Trójmieście, wybierając firmę ART SOUND Macieja Kosmalskiego! Nasza praktyka zawodowa, systematycznie podnoszone kwalifikacje oraz niegasnący zapał do pracy sprawiają, że cieszymy się uznaniem już od pierwszych tygodni obecności na rynku. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług!

Czeka Cię naprawa pralki? A może zaskoczyła Cię awaria piekarnika lub zmywarki? Jako profesjonalny serwis AGD, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować źródło awarii i skutecznie usunąć wszelkie usterki. Problem z suszarką na ubrania marki Samsung? Płyta indukcyjna Mastercook odmawia posłuszeństwa? Gwarantujemy, że szybko, solidnie i skutecznie pomożemy Ci z każdym wyzwaniem! Naszym głównym celem jest świadczenie usług na możliwie jak najwyższym poziomie. Priorytetem dla naszych pracowników jest nie tylko precyzja i rzetelność w działaniu, ale przede wszystkim spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Usuwanie usterek przez naszych techników jest wyjątkowo szybkie, skuteczne i w atrakcyjnej cenie. Zaufanie klientów, uczciwość i terminowość to najważniejsze wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy. Każde zlecenie jest dla nas tak samo istotne, niezależnie od tego, czy dotyczy niewielkiej usterki, czy poważnej awarii sprzętu. Przekonaj się sam!

Mówi się, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego nie ignoruj nawet błahych usterek! Jeśli jesteś mieszkańcem Gdańska, Gdyni lub Sopotu, jeszcze dziś zdecyduj się na nawiązanie współpracy z serwisem ART SOUND Macieja Kosmalskiego! Nie zwlekaj, najlepsi specjaliści w regionie czekają na Twój kontakt!

Obszar działania

Zlecenia realizujemy na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Zakres usług
  • Naprawa suszarki do ubrań
  •  Naprawa pralki
  •  Naprawa płyty indukcyjnej
  •  Naprawa zmywarki
  •  Naprawa piekarnika
Cennik

Ceny naszych usług zaczynają się od 70 zł. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. 

Zadzwoń
pon. - pt. 7.00 - 21.00
sob. 8.00 - 16.00
732 081 021 lub
Kliknij i zapytaj o cenę24h / 7 dni
732 081 021 Prośba o wycenę